ООО Стеклолюкс-Ужгород 

Ужгород

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать

ООО Стеклолюкс-Ужгород 

Виробництво вікон та дверей

Завдяки високій кваліфікації наших спеціалістів, їх постійному професійному вдосконаленню завод металопластикових конструкцій «Nобілекс» є однією із провідних компаній яка займається виготовленням та встановленням вікон. 

Доказом нашої відмінної роботи є довіра таких всесвітньовідомих виробників як Brugmann, Salamander, Siegenia Aubi, Euroglas,  які протягом багатьох років  відмінно зарекомендували себе на європейському ринку.


Декілька слів про наших партнерів.

Історія успіху компанії Salamander Industrie Produkte почалася у 70-их роках минулого століття. За 30 років наполегливої праці фірмі вдалося не тільки накопичити досвід роботи у цій галузі, але й розробити власний метод виробництва профілю ПВХ. На сьогодні компанія Salamander займає передові позиції на ринку виробництва профілів для пластикових вікон.


Підприємство «SIEGENIA-AUBI KG» - одне з найбільших виробників віконної та дверної фурнітури, а також шумоізолюючих систем провітрювання. В 2003 році правнук засновника фірми Siegenia-Frank KG, Віланд Франк обєднав двух лідерів фурнітурного ринку - компанію Siegenia-Frank KG, створену в 1914 році та компанію Aubi GmbH, яка займається виробництвом фурнітури з 1873 року.   

Фурнітура, яку пропонує компанія Siegenia-Aubi, дозволяє виготовити вікна і двері прямокутної, арочної, піварочної,трикутної і трапецеєвидної форми. Широкий спектр фурнітури від Siegenia-Aubi, розрахований як на муніцепальне, так і на приватне будівництво.

Офиційним представником компанії «SIEGENIA-AUBI KG» є завод металопластикових конструкції «Nобілекс»


Наша компанія працює на рівні із своїми партнерами, тому ми можемо твердо заявити: клієнт, який замовив  виготовлення вікон та дверей у «Nобілекс» - отримає товар німецької якості за українськими цінами!

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.