RENAULT Ukraine 

Киев

Вакансии

2 активные вакансии

Сферы деятельности

Автомобильный бизнес

Я хочу тут работать

RENAULT Ukraine 

Renault Group — міжнародна компанія з французьким корінням та багатою історією у понад 119 років. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництві з Nissan і Mitsubishi.

Представництво компанії Renault в Україні, яке існує в Києві з 2000 року, з 1 березня 2006 року є філіалом Renault SAS – офіційним імпортером автомобілів Renault. За результатами 2018 року бренд Renault став №1 на українському ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою ринку 12,7%).

Якщо ви хочете придбати безцінні знання та досвід роботи у міжнародній компанії, максимально реалізувати ваш творчий і професійний потенціал – приєднуйтесь до нашої команди лідерів! Разом ми зможемо досягнути цілей, які приведуть кожного з нас до вершини успіху!

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

з/п не указана
Киев
 
RENAULT Ukraine, 21 октября 
з/п не указана
Киев