Я хочу тут работать
×

Forward Bank

СТАРТ
КАР’ЄРИ
 • Ти будеш працювати в команді професіоналів фінансового ринку, які володіють сучасними знаннями і навичками в області банківського бізнесу
 • Розпочнеш кар’єру у системному інноваційному банку
 • Зможеш навчатися та здобувати досвід на робочому місці
 • Отримаєш можливість кар'єрного зросту незалежно від позиції, яку займаєш на старті.
старт кар’єри  >>>
Професійний розвиток та самореалізація
 • Ти зможеш реалізувати найсміливіші інноваційні ідеї та проекти
 • Будеш розкривати свої таланти у команді лідерів професіоналів
 • Зможеш постійно розвиватися приймаючи участь у кросс-функціональних проектах
 • Отримаєш можливість зросту та розвитку у професійному напрямку,
  справі, яку ти любиш, у міжнародному банку
професійний розвиток та самореалізація  >>>
ВЗАЄМОВИГІДНЕ ПАРТНЕРСТВО
 • Ти зможеш побудувати бізнес разом з Forward Bank
 • Отримаєш конкурентоспроможний дохід та можливість впливати на рівень свого заробітку, а також можливість участі у додаткових бонусних програмах
 • Розпочнеш банківську кар’єру та зможеш працювати за власним розкладом
 • Отримаєш можливість самореалізації, подальшого зростання і розвитку разом з Forward Bank
 • Якщо Ти володієш відмінними організаторськими здібностями, талантом надихати і розвивати людей, націлений на результат і хочеш реалізувати свій потенціал, ми пропонуємо Тобі унікальну можливість
стати партнером Forward Bank  >>>
Про Банк

ПАТ «Банк Форвард» (Forward Bank) – комерційний банк з іноземними інвестиціями, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України. При цьому акцент роботи банку зроблено на інноваційності продуктів і послуг європейського рівня та впровадженні нового підходу в якості обслуговування.

Пріоритети діяльності Forward Bank – це турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів.

Якщо в тебе є мрія, ми допоможемо ії реалізувати, адже кредитні продукти Forward Bank - це крок назустріч для здійснення твоїх мрій!

Ми високо цінуємо довіру Клієнтів і виправдовуємо її кожен день своєю роботою. Ми усвідомлюємо той факт, що Банк зростає і розвивається завдяки Клієнтам. Саме тому Клієнти - наша основна цінність і наше джерело натхнення.

Залученість у спільну справу, прийняття і досягнення співробітниками і Банком єдиних цілей - це запорука успіху, захищеності і розвитку Forward Bank.

Співробітник Forward Bank вносить вклад у досягнення довгострокових цілей сталого розвитку, керується інтересами Банку і його клієнтів, дотримується прийнятої стратегії, позитивно сприймає інновації, що впроваджуються в Банку.
У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного співробітника, заохочують ініціативу і творчий пошук, прагнуть створити своїм співробітникам максимально зручні умови роботи, що сприяють реалізації та розвитку їх професійного та особистісного потенціалу.

Соціальна відповідальність

Вже три роки поспіль Forward Bank допомагає дитячому будинку «Чебурашка», в якому виховуються діти віком від 3 до 17 років.

Forward Bank передає в дитячий будинок продукти харчування, одяг, шкільне приладдя, засоби особистої гігієни, а також влаштовує розважальні заходи для дітей.

Кожен співробітник за бажанням може приєднатися до програми Добрих справ та бути частиною життя дітей, які раді тому, що десь є люди, яким вони небайдужі.

Якщо Ти - впевнений у своїх силах, відкритий для нових знань і досвіду, готовий ефективно працювати і розвиватися в епоху змін, здатний генерувати нестандартні ідеї та налаштований на досягнення високих результатів у бізнесі, будемо раді бачити Тебе у нашій команді професіоналів! Ефективність та успішність діяльності Банку
підтверждена як фінансовими показниками роботи, так і результатами
численних авторитетних рейтингів і досліджень

Forward Bank увійшов до ТОП-5 банків

у номінації «Кращий кредитний продукт», згідно рейтинга «Фінансовий Оскар. Осінь 2016»

Forward Bank увійшов до ТОП-3 банків

у номінації «Драйвер споживання», згідно щорічного рейтинга «Фінансовий Оскар-2015»

Forward Bank увійшов до ТОП-50 провідних банків країни

зайнявши 34-у позицію за підсумками щорічного дослідження, реалізованого аналітичною групою «Financial club» (травень 2016)

Forward Bank зайняв 5-у позицію

в Рейтингу надійності банківських депозитів, увійшовши в 19 фінансових установ з найвищою оцінкою за підсумками діяльності на 01.10.2016 року. Всього в дослідженні, проведеному РА «Стандарт-Рейтинг», взяло участь 66 українських банків.

Індивідуальний рейтинг надійності депозитів,

підтверджений на рівні «5+» ВІДМІННА НАДІЙНІСТЬ, згідно з дослідженням національного агентства IBI-Rating (березень 2015)

ТОП-15 банків-лідерів за якістю управління репутацією,

згідно з результатами рейтингу «Репутаційні АКТИВісти», підготовленого Українською PR-Лігою, редакцією тижневика «Бізнес» та групою компаній «NOKsFishes» (березень 2015)

ТОП-20 наднадійних банків України,

за результатами Рейтингу, опублікованого виданням «Личный счет» (квітень 2015).

ТОП-35 провідних банків країни,

за підсумками щорічного дослідження «50 провідних банків України», реалізованого аналітичною групою «Фінансовий клуб» спільноз Незалежною асоціацією банків України (травень 2015).

ТОП-10 банків-лідерів за кількістю емітованих карт в Україні

станом на 01.01.2015, згідно з дослідженням аналітичної групи «Фінансовий клуб» (травень 2015)

ТОП-35 рейтингу стійкості банків

за результатами 3-х кварталів 2014 р., підготовленого фінансовим порталом «Мінфін» (листопад 2014).

ТОП-150 кращих роботодавців України — 2014,

згідно з рейтингом «Капітал 500» (грудень 2014)

ТОП-10 рейтингу надійності банківських депозитів

згідно з даними рейтингового агентства «Стандарт-рейтинг» (червень 2015)

Перемога в номінації «ПРОДУКТ РОКУ 2014»

щорічного дослідження досягнень фінансових установ України від МПС MasterCard – за продукт «Авторська карта» (листопад 2014)

Вакансии компании «Forward Bank»

Вакансии в текущем регионе: Украина5