Forward Bank 

Украина

Вакансии

5 активных вакансий

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

Forward Bank 

Про Банк

ПАТ «Банк Форвард» (Forward Bank) – комерційний банк з іноземними інвестиціями, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України. При цьому акцент роботи банку зроблено на інноваційності продуктів і послуг європейського рівня та впровадженні нового підходу в якості обслуговування.

Пріоритети діяльності Forward Bank – це турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів.

Якщо в тебе є мрія, ми допоможемо ії реалізувати, адже кредитні продукти Forward Bank - це крок назустріч для здійснення твоїх мрій!


Корпоративна культура

Ми високо цінуємо довіру Клієнтів і виправдовуємо її кожен день своєю роботою. Ми усвідомлюємо той факт, що Банк зростає і розвивається завдяки Клієнтам. Саме тому Клієнти - наша основна цінність і наше джерело натхнення.

Залученість у спільну справу, прийняття і досягнення співробітниками і Банком єдиних цілей - це запорука успіху, захищеності і розвитку Forward Bank.

Співробітник Forward Bank вносить вклад у досягнення довгострокових цілей сталого розвитку, керується інтересами Банку і його клієнтів, дотримується прийнятої стратегії, позитивно сприймає інновації, що впроваджуються в Банку. 
У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного співробітника, заохочують ініціативу і творчий пошук, прагнуть створити своїм співробітникам максимально зручні умови роботи, що сприяють реалізації та розвитку їх професійного та особистісного потенціалу.


Соціальна відповідальність

Вже три роки поспіль Forward Bank допомагає дитячому будинку «Чебурашка», в якому виховуються діти віком від 3 до 17 років.

Forward Bank передає в дитячий будинок продукти харчування, одяг, шкільне приладдя, засоби особистої гігієни, а також влаштовує розважальні заходи для дітей.

Кожен співробітник за бажанням може приєднатися до програми Добрих справ та бути частиною життя дітей, які раді тому, що десь є люди, яким вони небайдужі.


Якщо Ти - впевнений у своїх силах, відкритий для нових знань і досвіду, готовий ефективно працювати і розвиватися в епоху змін, здатний генерувати нестандартні ідеї та налаштований на досягнення високих результатів у бізнесі, будемо раді бачити Тебе у нашій команді професіоналів!


Ефективність та успішність діяльності Банку підтверждена як фінансовими показниками роботи, так і результатами численних авторитетних рейтингів і досліджень.

 

Вакансии компании