NRP

Киев
moyo.ua
Сферы деятельности

Розничная торговля

NRP

MOYO (МОЄ) - це світ приємних вражень, де кожен Клієнт отримує позитивні емоції за рахунок високого рівня обслуговування і принципово нового формату сервісу.
Ми намагаємося бути ближче до наших Клієнтів, тому відкрили мульти-форматну мережу магазинів (стандартні роздрібні магазини, точки обслуговування інтернет-замовлень, інформаційні майданчики і цілодобовий магазин 24/7), в яких Клієнт може:
купити будь-який товар з 50 000 поданих в MOYO;
забрати або зробити замовлення з асортименту сайту MOYO.UA (товар можна замовити на сайті, його привезуть в найближчий магазин MOYO, де консультанти протестують товар, при необхідності налаштують його і підберуть аксесуари);
налаштувати або відремонтувати техніку;
задати всі-всі питання по використанню товару і отримати відповіді від наших професійних продавців або операторів call-center;
отримати консультацію та допомогу у виборі потрібного товару.
Історія MOYO почалася в 2009 році, коли був відкритий перший магазин. На сьогоднішній день мережа MOYO налічує 60 магазинів і представлена ​​в 31 місті України. Клієнти можуть купити товар в роздрібних магазинах, замовити в інтернет-магазині MOYO.UA або зробити замовлення через call-center.
Асортимент MOYO: ноутбуки, мережеве обладнання, мобільні телефони, фотоапарати, телевізори, монітори, ігрові консолі, портативна техніка, витратні матеріали, програмне забезпечення, аксесуари, сучасні гаджети, побутова техніка, кліматична техніка, товари для будинку, інструмент, спортивні товари, одяг , дитячі товари, косметика, парфумерія, товари для саду та городу, канцтовари та сувеніри. Також ми надаємо повний спектр послуг з налаштування та обслуговування техніки. Ми постійно працюємо над додаванням нових товарів, щоб наші Клієнти могли купити все необхідне в одному місці.
Цінності MOYO:
Кожен відвідувач MOYO повинен бути задоволений. MOYO - це магазини приємних вражень.
MOYO «живе» в світі людей, у нас завжди високий рівень обслуговування і доброзичливе ставлення до Клієнтів.
В MOYO нічого не нав'язують Клієнту. Всі акції і кредити в MOYO - чесні!
Кваліфікований персонал є найбільшою гордістю MOYO. Менеджмент компанії піклується про співробітників, гарантуючи:
Повністю «білу» заробітну плату.
Офіційне оформлення з першого дня роботи.
Навчання і професійний розвиток.
Можливість кар "єрного росту.
Стабільність, впевненість у завтрашньому дні.
Працювати в MOYO престижно і вигідно.
В нашій команді вже більше 600 чоловік. Приходьте до нас і переконайтеся, що УСПІХ - ЦЕ МОЄ!
 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина5