TRANSOFTGROUP LLC 

Ужгород

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать
×

TRANSOFTGROUP LLC 

Створюючи краще майбутнє
Ми кожного дня вдосконалюємо нашу культуру корпоративної соціальної відповідальності. Вона є основою нашої щоденної роботи, внутрішніх і зовнішніх комунікацій, а також визначає нашу участь у благодійних та соціальних проектах.
В Transoftgroup ми глибоко переконані, що ми можемо внести свій активний внесок у сталий економічний і соціальний розвиток України.

Створення перспектив для клієнтів та працівників
Наші клієнти разом з нами отримують перспективи в розвитку власного бізнесу, надійного партнера та згуртований колектив, завжди готовий до нових викликів та завдань.
Наші працівники отримують перспективи кар’єрного зростання та роботи з великими українськими та іноземними компаніями.

Підтримка молодих талантів
Ми віримо, що надаючи молодим талантам можливість розвиватися, ми робимо неоціненний внесок у довгостроковий успіх нашої фірми, наших співробітників і всіх зацікавлених осіб.
Ми прагнемо бути IT-фірмою, яка залучає та розвиває молодь, створюючи сприятливу робочу атмосферу і заохочуючи постійний розвиток.
Ми підтримуємо молодих українських студентів, надаючи можливості розкривати творчий потенціал, властивий нашому народу, а також сприяємо зміцненню образу України як сучасної держави, яка сміливо зустрічає зміни.

Освітні проекти
Збільшення кількості кваліфікованих працівників в межах нашої компанії та IT- індустрії в Україні є одним з ключових завдань Transoftgroup. Для того, щоб забезпечити постійне професійне вдосконалення ми двічі на рік проводимо авторські безкоштовні курси з PHP та Magento для початківців та більш досвідчених. Кожного разу ми обираємо 30 кращих кандидатів, щоб поділитися досвідом наших кваліфікованих співробітників у програмуванні. Після проходження всіх лекцій ми запрошуємо до співпраці або стажування претендентів з найкращими результатами. Найстаранніші наші стажери врешті стають нашими співробітниками.
Ми успішно провели Гарвардський курс з основ програмування.
В 2017 році ми підписали договір про співпрацю з Ужгородським національним університетом і весь час запрошуємо на практику найкращих студентів. Більшість з них співпрацюють з нами після проходження практики.

Благодійність та соціальні проекти
Протягом останніх кількох років ми реалізували чимало соціальних та благодійних проектів. Головні напрямки, в яких ми працюємо:
- допомога дитячим будинкам, соціальним установам;
- допомога військовим та родинам загиблих.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

 
з/п не указана
Мукачево